Pazar , 19 Eylül 2021

Walkman Yeni Özelliklerle Geri Döndü

 

Sony, 20 saatlik çalma süresi sunan en son müzik çaları Walkman® NWZ-B180 ile daha uzun süren bir eğlence deneyimi sağlıyor[1]. Yeni Sony Walkman®, ihtişamlı bir görünüme sahip alüminyum gövdesi ile şık ve havalı bir tasarım sunuyor.

Kullanıcıların kişisel tarzını tamamlamak için 3 farklı renkte sunulan NWZ-B180 dijital müzik çaların dahili USB çıkışı, PC’den içerik transferini[2] kablosuz bir işlem haline getiriyor ve şarkıların basit bir sürükle-bırak işlemi ile Walkman®’e aktarılmasını daha da kolaylaştırıyor. 4GB büyüklüğündeki bellek alanı sayesinde, kullanıcılar hareket halindeyken yaklaşık 890 şarkı[3] arasında seçim yapma özgürlüğüyle kendilerini şımartabiliyor.

Müzikseverler, zengin, kükreyen sesler ve akıllarını başlarından alacak güçlü baslar sunan BASS Boost özelliği ile bambaşka bir müzik dinleme deneyimi yaşıyor.

Sony, yanında büyük bir radyo taşımayı tercih etmeyen, ama sevdiği Radyo DJ’lerinin programlarını kaçırmak da istemeyenler için, 30 tane FM radyo kanalının kaydedilebildiği NWZ-B180/F seçeneğini de sunuyor.

Walkman® NWZ-B180/F’nin dahili Lityum-iyon pili, 20 saate kadar müzik oynatım süresi sunmasının yanı sıra, 3 dakikalık hızlı şarj ile 90 dakika boyunca yetecek enerji depolayabiliyor. Tam şarj ise sadece 70 dakika sürüyor. Yaklaşık 500 şarjlık ömrü, NWZ-B180’in uzun yıllar size eşlik edeceği anlamına geliyor.

 

Ultra portatif Sony Walkman® NWZ-B180, Nisan 2014’ten itibaren temin edilebiliyor.

 

Teknik özellikler

Model NWZ-B183F NWZ-B183
Kapasite 4GB
Renkler Siyah, Kırmızı, Mavi
FM Radyo Var, 30 ön ayarlı Yok
FM Frekans Aralığı 87.5 ila 108.0 MHz
Pil Ömrü 20 saat
Ses Efektleri 5 Bant Ekolayzer (Kapalı/Ağır/Pop/Caz/Eşsiz/Custom) ve

BASS Boost

Güç Kaynağı Dahili Yeniden Şarj Edilebilir Lityum-İyon Pil
Şarj Süresi Yaklaşık 70 dakika (USB bazlı şarj)
Pilin Yeniden Şarj Döngüsü Yaklaşık 500 defa
Boyutlar (g/y/d) 84,8 x 23,6 x 15,3 mm
Ağırlık 30gr

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir