Pazar , 14 Ağustos 2022

Whatsapp Yenileniyor, 2 Yeni Özellik Yolda

Geçtiğimiz günlerde 19 milyar dolar satış rakamıyla teknoloji gündemine bomba  gibi oturan WhatsApp toplu mesaj gönderme 2 yeni özellik ile kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.  Çok yakında hazır hale gelmesi beklenen güncellemenin eksikleri kapatacağı söyleniyor. Bakalım Whatsapp’ın getireceği 2 yeni özellik nelermiş;

Profil fotoğrafınızı rehberinizde kayıtlı olmayan kullanıcılar göremeyecek

Profil fotoğrafınızı görmesini istemediğiniz kişileri engelleyebileceksiniz. Şuanda rehberinizi de kayıtlı olmasa bile,  numaranızın kendi telefonunda kayıtlı olan birisi sizin profil fotoğrafınızı görüntüleyebiliyor. Yeni gelecek güncelleme ile birlikte artık rehberinizde olmayan kişiler profil fotoğrafınızı görüntüleyemeyecekler.

Son görülme zamanınızı artık istemediğiniz kişiler göremeyecek

Şuan için bu özelliği kullanamıyoruz Whatsapp’ta tüm kullanıcılar için son görülme zamanı aktif durumda. Ama gelecek olan yeni güncelleme ile istediğiniz kişi veya gruplar dışında kimse son görülme zamanınızı göremeyecek.

Güncellemenin 1 hafta içerisinde gelmesi planlanıyor

App store ve Google play uygulama marketlerinde uygulamanın en yeni güncel sürümünün 1 hafta içerisinde yayınlanması öngörülüyor.

Hakkında Murat Uz

Ağırlıklı Olarak Teknolojik İçerik Ve Fotoğrafa İlgisi Bulunan Yazar, Mobil Cihazlar, PC'ler Ve Teknoloji Lansmanlarını Sıkı Bir Şekilde Takip Etmekte, Teknolojinin Farklı Mecralarında Haber Ve Makaleler Yazmaktadır.

One comment

  1. kız arkadaşımdan son görülme muhabetti yüzünden ayrılmıştım iyi oldu geldiği

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir