https://juragankomik.com
Çarşamba , 19 Haziran 2024

Windows 8’li yeni Acer ICONIA W510

Mobilite, bir cihazı herhangi bir yerde kullanabilme özgürlüğünden daha fazlasıdır; aynı zamanda bir cihazı ihtiyaçlarınıza ve modunuza göre daha farklı şekillerde kullanabilme özgürlüğüdür. Windows 8 tabanlı yeni Acer ICONIA W510 benzersiz bir tablet deneyimi yaşatırken kullanıcıların içeriklerinin keyfini çıkarmaları ve paylaşmalarının yanı sıra üretken olmalarını da sağlıyor.

 

Dokun – Yaz – İzle

Yenilikçi çıkarılabilir klavyesiyle Acer ICONIA W510 bir tabletten daha fazlası! 10.1” IPS HD 1366*768 çözünürlük çoklu-dokunmatik ekranı hem eğlenceyi hem de optimize dokunmatiği sayesinde daha iyi veri tüketimini garanti eder. Acer ICONIA W510’un çıkarılabilen klavyesi tabletin 295 derece dönebilmesine izin vererek video izlemek veya bir sunum görüntülemek için tableti ideal olan sunum moduna dönüştürür.

18 saate kadar pil ömrü ile tüm gün mobilite

Acer Iconia W510 kusursuz bir dokunmatik deneyim yaşamak, aynı zamanda içerik üretmek için kullanılabilecek bir cihaz isteyen kullanıcılar için ideal bir seçenek. İnce ve kolayca takılabilen klavyesi yalnızca rahat bir yazı yazma deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda 18 saate varan pil ömrüyle kullanıcılara tüm gün kesintisiz performans sağlar.

Gittiğiniz her yerde sizinle

Hem tablet hem de klavye ultra ince ve hafiftir; bu şekilde kullanımının rahat olmasının yanı sıra taşınması da kolaydır. Bu basit çözüm sayesinde, W510 hem mobil olarak hem de masaüstünde optimum ergonomi ve kullanım kolaylığı sağlar. Harici bir monitöre anında bağlantı sağlayan micro-HDMI bağlantı noktasından, hafızayı 32 GB’a kadar çıkaran micro-SD bağlantı noktasına kadar daha fazla bağlanabilirlik seçenekleri kullanıcı deneyimini iyileştirir.

Yüksek kaliteli görüntülü iletişim

8 ve 2 megapiksel ön ve arka Acer Crystal Eye HD web kameraları sayeside multimedya içeriklerinin keyfini sürmek veya klavyeye bağlandığında arkadaşlarınızla video ve filmler paylaşmak için mükemmeldir.

Ek olarak, Always On, Always Connect teknolojisi sayesinde sosyal ağlarınızda neler olduğuna dair sizi güncel tutma, en sıcak haberleri parmaklarınızın ucunda bulma, e-postalarınızı kontrol etme, online film izleme, bir sunumu inceleme veya oyun oynama konularında ICONIA W510’a güvenebilirsiniz.

Gelişmiş güvenlik modülü

Cihazınızın bütünlüğünü garanti etmek için ICONIA W510 geliştirilmiş güvenliğe sahip kriptolu anahtarlar sunan, çalınma ve bilgisayar korsanlarından önemli verilerinizi koruyan bir Güvenilir Platform Modülü (TPM) barındırır. TPM sayesinde tabletiniz donanım, yazılım tabanlı saldırılara karşı daha güçlüdür ve yetkilendirme işlemleri geliştirilmiş bir güvenliğe sahip alt sistem tarafından yürütülür.

Acer ICONIA W510’u Türk Telekom ve TTNET Satış Noktalarında bulabilirsiniz

12 Aralık- 28 Şubat 2013 tarihleri arasında Türk Telekom ve TTNET müşterileri, 24 veya 36 aylık taksitlerle “Acer Iconia W510’’a ayda 53,90 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecek.

Kampanya hakkında bilgi almak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler; Turk Telekom ve TTNET satış noktalarından veya Türk Telekom 4441444 – 444 0 375 TTNET müşteri hizmetlerinden bilgi alabilirler.

Ürün özelliklerini içeren keyifli kısa filmi izlemek için tıklayınız: http://www.youtube.com/watch?v=A0jstPaHchQ&feature=player_embedded

1. Tablet kullanımında 9 saat, klavyeli kullanımda 18 saate kadar pil ömrü.

2. Listelenen pil ömrü kablosuz bağlantı açıkken MobileMark 2007® verimlilik modu testine dayanır. MobileMark2007® test bilgilerine www.bapco.com adresinden ulaşabilirsiniz. Pil ömrü değerlendirmeleri yalnızca karşılaştırma amaçlıdır. Gerçek pil ömürleri model, yapılandırma, uygulamalar, güç yönetimi ayarları, işletim koşulları ve yararlanılan özelliklere göre değişir. Bir pilin maksimum kapasitesi zamanla ve kullanımla azalır.

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir