Cumartesi , 3 Haziran 2023

windows extra buttons ile 12 Yeni Özellik!

Bu araçla Windows pencerelerine daha farklı özellik ekleyebilirsiniz. Windows’da pencerelerinizin size sunduğu seçeneklerin yetersiz geldiği zamanlar olmuştur. eXtra Buttons yazılımı sayesinde isteğinize bağlı olarak pencerlerinize 12 farklı düğme ekleyebilirsiniz. Pencerelerinizin sağ üst köşesinde bulunan 3 düğmenin yanına ekleyebileceğiniz işlevler arasında şunlar bulunuyor:

Her zaman üstte, arkaya gönder, pencereyi kopyala, küçült (başlık çubuğu görünecek şekilde), saydamlık, sistem çubuğuna küçült, sistem çubuğu menüsüne küçült, başka monitöre taşı, arkasına tıklayabilme, tam ekran, yer imleri. Pencelere eklediğiniz düğmeleri istediğiniz zaman kaldırmanız, sırasını değiştirmeniz de mümkün. İstediğiniz uygulamalarda bu düğmelerin görünmemesini de sağlayabiliyorsunuz ve eklediğiniz her düğme için klavye kısa yolları oluşturarak daha hızlı olabilirsiniz.

Hakkında Sertan Akkan

Photography, Music, Video, Paint.NET, Online Gaming, Marketing, Wordpress, Microsoft Office, News Writing, Media Monitoring, Fenerbahçe Rebublic, @SertanAkkan

One comment

  1. Web sitesinin linkini vermeye gerek görmemişler. Uygulamayı buradan indirebilirsiniz: http://www.xtrabuttons.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir