Çarşamba , 22 Mart 2023

Xplain Ajansı Yeniden Zirvede

Dünya capında en etkili kurumsal tanıtımların paylaşımını sağlayan Slideshare’in sıralamalarına göre, XPLAIN firmamız 2011 in Bes En Poplüler Şirket ve Iş tanıtımı Seçimlerinde ‘Social Media is Dead Long Live Social Media ROI’ adlı tanıtımı ile üçüncü seçilmiştir.
XPLAIN’in kurucusu ve bu başarılı tanıtımın yaratıcısı Stefanos Karagos’un açıklaması: ‘2011 in üçüncü en Popüler Kurumsal tanıtımının yaratıcısı olmaktan çok büyük gurur ve onur duyuyoruz. Bu başarımız firmamızın en güçlü amacı olan, gerçek katma değerlerinin ölçülebilir sonuçlar şeklinde müşterilerimize geri dönüşünün çok açık bir göstergesidir. Bu sonuçlar bizim kim olduğumuzu ve ne tür servisler tedarik ettiğimizi gösteriyor; biz markaları sevmekle kalmayıp, onları sosyal medya aracılığı ile Yüksek Live Deneğim seviyesine ulaştırıyoruz.’

Orta Doğu ve Avrupa’nın altı ülkesinde faaliyetlerini sürdüren, sektöründe hızla büyümekte olan lider firma XPLAIN, eşsiz sosyal medya ve WOM servisleri sağlayan bir dijital ajanstır. Itibarlı müşterileri Tekstil ve Giyim, Finans, Teknoloji, Eğlence ve FMCG sektörlerinden oluşmaktadır.
Deneyimli, dinamik ve hırslı web profesyonellerinin bir araya geldiği bu ajansta, yaratıcı ve kesin çözümler ile markalarına net ve garantili sonuçlar ulaştırmak XPLAIN’in en büyük amacı ve başarısıdır.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir