Perşembe , 30 Mart 2023

Yandex “OTO” Uygulaması Hazır

Yandex son yıllarda ülkemizde sıkça kullanılmaya başlanan arama motorlarından oldu, arama motoru çok iyi olmasa da Yandex’in ek hizmetleri gerçekten ilgi çekiyor diyebiliriz. Daha önce Yandex, yeni market uygulamasını kullanıcılarına sunmuş ve bir kez daha beğeni kazanmıştı. Bu seferki uygulaması ile tekrar tebrik edilmeyi hak ediyor diyebiliriz.

Bildiğiniz gibi piyasada bir çok araba arama motoru bulunuyor, ancak hangisinin güvenilir olduğunu bulmak biraz sorunlu gibi gözüküyor, zira bazen yüklü miktarda para kaybetme olasılığınız gerçekten olmakta.

Yandex’in “OTO” uygulaması bu duruma son veriyor diyebiliriz, peki nedir bu Yandex Oto uygulaması? Yandex’in bu yeni uygulamasında istediğiniz türde ve özellikte araba bulma olanağı tanınıyor, araba karşılaştırmaları ve gerçekten geniş arama seçenekleriyle Yandex, bu yeni uygulamasıyla kullanıcılarını bir kez daha şaşırtmayı başarıyor.

p3

Resimde de görüldüğü gibi Yandex Otomobil arama hizmeti oldukça şık seçenekler sunuyor, binlerce araba modeli, istediğiniz yıl seçenekleriyle beraber sizlere sunuluyor. Üstelik Yandex Oto tamamen ücretsiz ve güvenilir bir özelliğe sahip, yani araba almak istiyorsanız bundan sonra ilk olarak yolumuzu Yandex Oto’ya çevireceğiz.

İstenilen güçte, özellikte, boyutta ve fiyatta araba modellerini sizlere sunan Yandex, yeni hizmetler geliştirmeye devam ediyor. Türkiye’de aktif olarak kullanılan Yandex özellikte Türkiye’ye özel uygulamalar tasarlamaya devam ediyor. Yandex’in yeni uygulamalarını ilk olarak sizlerle paylaşmaktayız, daha da yeni uygulamaları bekleye duralım, işte Yandex’in yeni Otomobil Arama Hizmeti

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir