https://juragankomik.com
Perşembe , 20 Haziran 2024

Yaşamınızın yeni dekor alanı açıldı! Dekorask.com

Yaşamınızın yeni dekor alanı açıldı!

Dekorask.com

dekor  

Hep aynı şeyleri görmekten bıktınız mı? Sabah ofisinize, akşam evinize girdiğinizde etrafta biraz farklılık mı olsun istiyorsunuz? Eskiden olsaydı “Çok şey istiyorsunuz!” derdik ama şimdi bu söyledikleriniz o kadar kolay ki… Evinizde ya da ofisinizde hiç fark etmez… Bulunduğunuz her ortamı sadece bir “tıkla”, hayallerinizdeki yer hâline getirebileceksiniz. “Yaşamınızı dekore eder” mottosu’yla yola çıkan Dekorask.com, günlük hayatta kullanabileceğiniz ve ihtiyacınız olan aksesuarlardan tasarım objelerine kadar rengârenk, dopdolu ve size ilham verebilecek olan ürünler ile sizleri bekliyor.

Hemen her yerde görmekten bıktığınız klâsik tasarımlardan yurt dışında rastlayıp da bir benzerini daha uygun fiyatlarla bulamadığınız mobilyalara, hayalinizde çizip de gerçeğine kavuşamadığınız aksesuarlardan günlük hayatta her an ihtiyacınız olabilecek sıradan objelere kadar her çeşit ürünü tek bir çatı altında sunan Dekorask.com, sloganında da vurgulandığı gibi; sadece yaşamınızı daha da keyifli hâle getirmeyi amaçlıyor.

Dekorasyonun yeni adresi olan Dekorask.com sıradan ve sıkıcı aksesuarlar yerine sıra dışı ve heyecan verici ürünlerle; mutfağınızdan banyonuza, yatak odanızdan çocuğunuzun odasına, ofisinizden bahçenize kadar tüm yaşam alanlarınızı renklendirmeyi hedefliyor. İki genç girişimci Ali Ünlü ve Ergin Güngör’ün projesi olarak hayata geçirilen Dekorask.com, dinamizmi ve gençliği yansıttığı gibi aynı zamanda tüm bu ürünleri en uygun seçeneklerle sunmayı da hedefliyor. Hem de sürprizleriyle birlikte! Klasik iletişim araçları dışında Twitter, Facebook ve Google+ üzerinden de sürekli ulaşılabileceğiniz Dekorask.com, hazırladığı eğlenceli ve ödüllü yarışmalarıyla sizi günlük hayattaki stresinizden bir parça uzaklaştırmaya devam edecek.

Unutmayın; küçük ve son derece hesaplı dokunuşlarla günlük hayatınızdan daha fazla keyif almanızı sağlamak sizin elinizde! Haydi gelin; hayatınızın dekorunu yenileyelim…

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

One comment

  1. briket makinası

    çok güzel bir hizmet, teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir