Pazar , 29 Mayıs 2022

Yatırım ve finans dünyası için yeni bir haber sitesi: Parahaberi.com

Anlık veriler,haberler ve son dakika gelişmeler ile güncellenen Parahaberi.com web sitesi yayın hayatına başladı.

Para piyasalarına yönelik her türlü gelişmenin takip edilebiceği Parahaberi.com web sitesi yayına hayatına başladı.Finansal piyasalara dair tüm haberleri eksiksiz bir şekilde tek bir noktadan sunan Parahaberi.com uzmanların hazırladığı güncel raporlar ve analizleri de içerisinde barındırıyor.

Parahaberi.com web sitesinde yayınlanan haberler, değerlendirmeler ve son dakika gelişmeler Facebook, Twitter, Youtube, Google +, Linkedin gibi sosyal medya kanallarında da duyuruluyor.

Anlık veriler ve haberler ile güncellenen Parahaberi.com’da Borsa İstanbul’da ki tüm gelişmelere ve günlük analizlere ulaşılabiliyor. Borsa İstanbul’da işlem gören şirketler hakkında en güncel gelişme ve haberlerin yer aldığı web sitesinde bu hisse senetlerine yönelik teknik analizler ve raporlar, konusunda uzman ekipler tarafından hazırlanıyor.

Dünyada ve Türkiye’de Altın piyasalarına yönelik her türlü haber, altın fiyatları, bilgi ve analize ulaşabileceğiniz site de finans piyasalarının vazgeçilmezi Forex verileri de anı anına takip edilebiliyor.

Bakır, petrol, pamuk gibi ekonomiyi yakından ilgilendiren emtia haberleri de Parahaberi.com’da yer alan önemli güncel içerikler arasında yer alıyor.

Döviz, altın, hisse senedi, faiz gibi her türlü yatırım aracı ile ilgili gelişmelerin hiçbir ücret ödemeden takip edilebileceği web sitesine www.parahaberi.com adresinden ulaşabilir, para haberleri ile ilgili güncel gelişmeleri takip edebilirsiniz.

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

One comment

  1. Parahaberi.com gercekten iyi bir site olmus fakat parahaberi.com a alternatif cok site var faiz hisse senedi borsa gibi anlik degisiklikleri takip edebilecegimiz sitelr lazim bunlarla ilgili bir guvenilir bi site haberi de yaparsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir