Perşembe , 7 Temmuz 2022

YDS’ye Akıllı Cepten Hazırlık Dönemi

online dil öğrenme platformu busuu, 2014 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) için adaylara akıllı telefon ile hazırlık imkanı veriyor. 2 milyon kişi tarafından indirilen busuu’nun ödüllü uygulaması ile adaylar cep telefonu veya tablet bilgisayarları üzerinden istediği zaman istediği yerde çalışabiliyor

Dünyanın en büyük dil öğrenim platformlarından busuu, 2014 Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) için her an adayların yanında olacak. 7 Eylül’de gerçekleşecek 2014-YDS Son Bahar Dönemi sınavından önce adaylar istediği zaman istediği yerde yabancı dil sınavına hazırlık yapabilecek.

Ocak 2014’te piyasaya sürüldükten bu yana 2 milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilen busuu’nun ödüllü cep telefonu uygulaması, cep telefonu veya tablet bilgisayar üzerinden dil öğrenme imkanı sunuyor. Adaylar öğrenim hayatının en önemli sınavlarından birine eğlenerek hazırlanıyor. busuu kullanıcıları, pratiğini yapmak istediği lisanın anadilini konuşan kişiyle etkileşime geçiyor.

busuu’nun CEO’su ve kurucu ortaklarından Bernhard Niesner, şunları söylüyor: “Doçent, doktora, yüksek lisans programları ve kamu kurumları için gereken yabancı dil seviyesini tespit eden YDS sınavına hazırlanan adaylar busuu ile daha verimli çalışacak.”

Hakkında SMH MAKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir