Perşembe , 8 Aralık 2022

Yeni bir Facebook oyunu: Bubble Pirates

Geliştirdiği sosyal ve mobil oyunlarla milyonlarca kullanıcının eğlenceli zaman geçirmesini sağlayan Türk oyun stüdyosu ArcadeMonk’un yeni oyunu ‘Bubble Pirates’, Facebook’taki yerini aldı. Bubble Pirates, sürükleyici hikayesi ile baloncuk patlatma oyunlarına farklı bir soluk ve yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

Oyuncuların Kaptan Bob ile birlikte korsanlara karşı amansız bir mücadele içine girdiği Bubble Pirates ücretsiz olarak oynanabiliyor. Holyport Adası’nda başlayan macera farklı adalarda devam ederken, oyun renkli ve kolay oynanabilen yapısı ile kullanıcıları kısa sürede kendisine bağlamayı başarıyor. Bölüm sonu canavarları, özelleştirilebilen baloncuklar ve birbirinden farklı başarı ödülleri gibi özellikler ise eğlenceyi farklı bir boyuta taşıyor.

Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki farklı dil seçeneği bulunan Bubble Pirates, çok yakında iPhone, iPad ve Android versiyonları ile mobil platformlara da taşınacak. Eklenecek yeni dil seçenekleri ile küresel çapta oyunseverler ile buluşmaya hazırlanan oyuna facebook.com/BubblePirates adresinden ulaşılabiliyor.

ArcadeMonk hakkında:
ArcadeMonk, Türk ve Ortadoğu kullanıcılarına yönelik sosyal ve mobil oyunlar geliştiren bir oyun stüdyosudur. ArcadeMonk, Türkiye’nin önde gelen dijital pazarlama ajansı 41? 29!’un kurucuları Ömer Bilge Ersoy ve Alemşah Öztürk tarafından 2010 yılında hayata geçirilmiştir. ArcadeMonk ekibi Türk internet ve oyun endüstrisinde kendini kanıtlamış yönetici kadrosu ve oyun geliştirme uzmanlarından oluşmaktadır. Bugüne kadar Facebook üzerinde dört adet oyun yayınlayan ArcadeMonk, Facebook ve mobil platformlar için yeni projeler geliştirmeye devam etmektedir. 212 Capital Partners ve Türkiye’nin önde gelen melek yatırımcılarından yatırım alarak faaliyetlerini sürdüren ArcadeMonk, bölgesel kültürel birikimi, pazarlama uzmanlığı ve inovatif projeleriyle Türkiye ve Ortadoğu’nun en başarılı oyun stüdyosu olmayı hedeflemektedir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir