Cuma , 12 Ağustos 2022

Yeni Samsung Galaxy Note 10.1 hayatınızı nasıl kolaylaştırır?

Yeni Samsung Galaxy Note 10.1, günlük işlerinizi kolaylaştırıp zenginleştirecek gelişmiş özellikler sunuyor. Eğlenceyi ve iş hayatında gerekli olabilecek özellikleri bir araya getiren Yeni Galaxy Note 10.1 ile çok daha yaratıcı ve üretken olabilirsiniz.


En sevdiğiniz filmi, en yüksek kalitede izleyin

Yeni Galaxy Note 10.1, önceki sürümlerine göre 4 kat daha gelişmiş bir görüntüleme deneyimi sunuyor. Kristal parlaklığındaki geniş ekranı; en sevdiğiniz diziyi ya da video klibi; en yüksek kalitede izlemenizi sağlıyor. Üstelik, Yeni Galaxy Note 10.1’in ince ve hafif tasarımı, tabletinizi istediğiniz her yere, kolaylıkla taşımanızı mümkün kılıyor.

Uygulamalara en kolay yoldan erişin

Kalem Penceresi özelliği sayesinde birçok uygulamaya anında erişmeniz için ekrana S Pen ile bir pencere çizmeniz yeterli… Bu özellik size YouTube, hesap makinesi gibi birçok uygulamaya anında erişim sağlıyor.

Büyük ekranı en verimli şekilde kullanın

Yeni Galaxy Note 10.1’de yer alan Çoklu Pencere özelliği ile, aynı ya da farklı uygulamaları 2 farklı pencerede, aynı anda çalıştırabilirsiniz. Bir diğer deyişle; arkadaşınızla mesajlaşırken, gideceğiniz yerin adresine haritada bakabilir, e-postalarınızı kontrol ederken aynı zamanda internette araştırma yapabilir ya da bir video izlerken, diğer pencerede aklınıza gelen fikirleri not edebilirsiniz.

El yazınızı kullanın

İş Notu özelliği, el yazınız ile birçok işlem yapmanıza olanak veriyor. Örneğin, el yazınızla yazdığınız bir ismi ve e-posta adresini rehbere kaydedebilir, bir adresi haritada aratabilir ya da merak ettiğiniz bir kelimeyi web’de araştırabilirsiniz. Aynı zamanda Kolay Tablo özelliği, elle çizdiğiniz bir görseli anında daha düzenli bir çizim ve grafiğe dönüştürebilir. Bu sayede sunumlarınıza ekleyeceğiniz grafikleri çok daha hızlı düzenleyebilirsiniz.

Beğendiğiniz içerikleri kaydedin, saklayın ve düzenleyin

Karalama Defteri özelliği ile web, YouTube ve Galeri dahil çeşitli kaynaklardan içerik toplayabilir, kategorilerine göre düzenleyebilir ve hepsini tek seferde görüntüleyebilirsiniz. Web’de gezinirken beğendiğiniz bir ayakkabıyı, okumaktan keyif aldığınız bir blogu Karalama Defteri özelliği ile işaretleyerek kaydedebilir ve istediğinizde tekrar erişim sağlayabilirsiniz. Yeni Galaxy Note 10.1’inizi kişisel bir defter gibi kullanarak, ilgilendiğiniz bütün içerikleri tek bir yerde bir araya getirebilirsiniz.

Ekran üzerine not alın

Yeni Galaxy Note 10.1’in Ekran Notu özelliği ile mevcut sayfanın tam ekran görüntüsünü otomatik olarak cihaza kaydederek, bu görüntü üzerine not alabilirsiniz. Örneğin web’de beğendiğiniz bir fotoğrafın üzerine not yazıp arkadaşınıza gönderebilir, size gelen bir metnin ya da görselin üzerinde yapmak istediğiniz düzeltmeleri el yazınızla işaretleyebilir ya da çektiğiniz bir fotoğrafı kendi notunuzla kişiselleştirip sosyal medya hesabınızda paylaşabilirsiniz.

El yazınızla yazdığınız notları kolayca bulun

S Finder özelliği ile telefonunuzda kapsamlı içerik arayabilirsiniz. Tarih, yer ve içerik türü gibi anahtar sözcükleri girerek ilgili belgeler, olaylar ve hatta yardım sayfasında arama gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca notlarınızda el yazısı ile girilmiş içerik ve ajanda uygulamalarında arama yapabilmenin yanı sıra; simge ve formülleri de arayabilirsiniz.

Yeni Galaxy Note 10.1, tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı, Wifi modeli için 1.499 TL, 3G+Wifi modeli için 1.699 TL olmak üzere tüketiciye sunuluyor.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir