Cumartesi , 3 Aralık 2022

Yenilmezler 2’nin çıkış tarihi belirlendi – Fragman

Yüksek grafik, yepyeni bir konu

Yenilmezler (Avengers) filmi 2012 yılına damgasını vuran filmlerden bir tanesiydi, filmin ikinci serisinin geleceğine dair açıklama yapılmıştı fakat hangi tarihte, hangi günde vizyona gireceğine dair bilgiler verilmiş değildi. Yenilmezler filminden sonra 2 yılı geride bıraktık ve önümüzdeki yıl olan 2015 yılı için bir sürpriz ile karşınızdayız.

Yenilmezler 2 Ultron Çağı (Avengers: Age of Ultron) olarak adlandırılan filmin ikincisine dair fragman ve vizyon tarihi belirlendi. 1 Mayıs tarihinde sinemalardaki yerini alacak olan Avengers: Age of Ultron, yeni bir konu ve harika grafiklere sahip sahneler ile seyirciyi kilitleyecek gibi gözüküyor. Peki filmin konusu ne olacak? Kahramanlarımız ne uğruna savaşacak?

Joss Whedon‘un yönetmenliğini yaptığı Yenilmezler 2 filminin konusu, yapay zekanın dünyayı ele geçirmesine dair bir kurgudan oluşmakta. Aktif olarak dünyada barışı ve düzeni sağlamak için çabalayan kahraman grubumuz, bu sefer zorlu bir düşman ile karşı karşıya kalacak. Film, daha önce de belirttiğimiz gibi 1 Mayıs tarihinde sinemalardaki yerini alacak, yani biraz daha beklememiz, sabretmemiz gerekiyor. Yenilmezler 2 filminin Türkçe dublaj fragmanı ile sizleri baş başa bırakalım.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

2 comments

  1. evvelki akşam yenilmezler filmini ilk kez izledim ve gerçekten muhteşem bir film…

  2. 2012 yilinda yapilan yenilmezler filmi bilim kurgu adina gercekten cok guzel bi filmdi bu filmin de iyi olacagini dusunuyorum :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir