Salı , 30 Mayıs 2023

Youtube’un android uygulaması güncellendi

Milyonlarca kullanıcısı olan Youtube Android yazılımının güncellemesi yapıldı!

Geçtiğimiz saatler içerisinde Youtube’un Android uygulaması güncellendi. Yeni youtube uygulaması ile birlikte Froyo ve GingerBread kullanıcılar mobil cihazlarından HD kalitesinde video izleyebilecekler.

Video paylaşım sitesi deyince aklımıza ilk gelen sitelerden birisidir Youtube. Bilgisayarımızın başına veya kullandığımız mobil cihazları elimize aldığımızda ve akıllı telefonlarımızda muhakkak Youtube’a erişim sağlarız. Bütün dünyada Milyonlarca kullanıcısı olan Youtube Android uygulamasını bugün güncelledi. Geçtiğimiz saatler içerisinde gelen güncelleme ile birlikte Froyo ve GingerBread kullanıcıları artık HD video izleyebilecek.

Güncellemenin amacı neydi?

Google’ın eşsiz mobil işletim sistemi olan Android, uygulamarıyla birlikte dünyanın en iyi mobil işletim sistemi olma yolunda ilerliyor. Yukarıda da bahsettiğimiz üzre milyonlarca kullanıcısı olan Youtube Android’in sadece Ice Cream Sandwich ve Honeycomb ‘da olan HD video izleme özelliği bu güncelleme ile birlikte alt sürümler olan Froyo ve GingerBread’a da gelmiş oldu..

alıntı: samanyoluhaber

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir