Perşembe , 8 Aralık 2022

Zeynep Sarılar EUREKA ITEA3 yönetim kuruluna seçildi

Mobilera Holding B.V. Kurucu Ortağı ve CTO’su Zeynep Sarılar, Avrupa Birliği’nin yeni teknolojiler ve projeler geliştirmesi için oluşturduğu EUREKA ITEA3 (Information Technology for European Advancement) Organizasyonu’nun yönetim kurulu üyeliğine seçildi. Mobilera adına EUREKA ITEA3 işbirliği platformunun yönetim kuruluna seçilen Zeynep Sarılar program kapsamında desteklenecek olan projelerin belirlenmesinde de karar verici olarak yer alacak.
Mobilera’nın kurula dâhil olmasına teknolojik birikimi göz önünde bulundurularak oybirliği ile karar verildiğine dikkat çeken Zeynep Sarılar, “Ar-Ge alanında Avrupa’nın önde gelen şirketleriyle birlikte karar verici bir rol üstleniyor olmamız gerek şirketimiz gerekse ülkemiz için çok önemli bir gelişme. Avrupa’nın Ar-Ge alanındaki rekabet gücünün devamlılığı için kurulan EUREKA ITEA3’de Türkiye’yi temsil etmek ve bu işbirliği platformunda yön verici kurumlardan biri olmak bize büyük bir sorumluluk yüklüyor.  Türkiye’ye teknoloji alanında yenilikçi deneyimler taşımamız için fırsat sunan EUREKA ITEA 3 yönetim kurulu üyeliği, aynı zamanda ülkemizin stratejik önceliklerini de bu platforma taşımamıza da imkân tanıyacak.” dedi.
EUREKA ITEA organizasyonunda 2004 yılından beri aktif biçimde yer alan Mobilera, 2007 yılında AMEC projesi ile Berlin’ de düzenlenen sempozyumda “En Öne Çıkan Proje Ödülünü” kazanarak ülkemizden ödül alan ilk katılımcı olmayı başarmıştı. EUREKA ITEA3 platformunun Yönetim Kurulu’nda Airbus, Alcatel-Lucent, Barco, Bosch, Bull, Daimler, Italtel, Nokia, Philips, Siemens, Technicolor, Telefonica, Telvent, Thales, Turkcell Technology ve Ericsson gibi dünya devleri yer alıyor.
 
www.mobilera.com
www.facebook.com/mobilera
www.twitter.com/mobilera
                                                   
Mobilera Hakkında:
Mobilera, alanında Dünya lideri bir firma olarak telekom operatörleri ve markalar için bağlılık programları yaratmakta ve dijital, mobil pazarlama ve reklam çözümleri sunmaktadır. Eşsiz ve yenilikçi yöntemleri ile bugüne kadar EMEA bölgesindeki birçok GSM operatörü için 25 milyondan fazla aboneyi kapsayan, çeşitli topluluk programları tasarlamış ve yönetmiştir.
Mobilera, aynı zamanda  Fortune 500’de yer alan birçok markaya sayısız interaktif projeler üreterek Unilever, Kraft Foods, Coca-Cola, P&G, Carrefour, Nike, BlackBerry, Microsoft, Ford gibi markaların öncelikli tercihi olmuştur. Mobilera, 2011 yılında Mobil Dünya’nın Oscar’ı olarak nitelendirilen GSMA Ödülleri’nde “En İyi Mobil Pazarlama ve Reklam Kampanyası” ödülünü kazanmıştır.
2010 yılında “mobiThinking.com” tarafından “Dünya’nın En İyi ve En Büyük 10 Mobil Pazarlama Şirketi” arasında gösterilmiştir. Aynı zamanda MMA (2009, 2010 / Global Awards) ve IAB (2010, 2011/Mixx Ödülleri) gibi saygın kuruluşlardan pek çok sayıda ödül kazanmıştır. Mobilera, aktif bir MMA (Mobile Marketing Association) üyesidir ve EMEA Bölgesi yönetim kuruluna, Dünya’nın dört bir yanındaki 700’den fazla şirketin oylarıyla 5 yıldır üst üste (2007-2012) seçilen tek üye olmuştur. Mobilera on yıldan fazla bir süredir mobil&dijital pazarlama endüstrisine sürekli katkıda bulunmakta ve tüketicilerin beklentilerini yenilik, yaratıcılık ve teknolojiyi en ön planda tutarak karşılamaktadır.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir