Avea ve Acıbadem Mobil Sağlık işbirliği ile 7/24 Doktor Hizmeti

Avea’dan Acıbadem Mobil Sağlık işbirliği ile 7/24 Doktor Hizmeti:
“AloDoktorum”
 
Avea’nın yenilenen hizmeti AloDoktorum Servisi ile aboneler, 555 758 99 11  numarasını arayarak doktorlarına anında ulaşıyor; sağlık konularında danışmanlık ve acil durumlarda anında yönlendirme alabiliyor
 
Türkiye’nin müşterilerini en çok konuşturan operatörü Avea, Türkiye’de sağlık hizmetlerinin kalitesini artırmaya yönelik çalışmaları kapsamında, Acıbadem Mobil Sağlık işbirliği ile AloDoktorum Servisi’ni 13 Nisan’dan itibaren herkesin kolay kullanımı için yenileyerek hayata geçiriyor. Servisin en önemli özelliklerinden bir diğeri ise Avealıların, bu servise düzenli bir ödeme yapmadan hizmetlerinden diledikleri zaman faydalanabilecek olmaları. 
 
Doktorunuzla anında canlı görüşme!
Bu işbirliği ile sunulan AloDoktorum Servisi’ni kullanan Avea aboneleri, 555 758 99 11 numarasını arayarak canlı bir doktora bağlanıyor ve sağlık konularında danışmanlık, acil durumlarda ise yönlendirme alabiliyorlar. 13 Nisan tarihinde yenilenen içeriğiyle hayata geçecek olan Acıbadem AloDoktorum IVR servisi, 2,5TL/dk olarak ücretlendiriliyor. AloDoktorum Servisi sayesinde Avea aboneleri, kendi sağlıkları, genel sağlık bilgileri ve tıp bilimiyle ilgili merak ettikleri her türlü soruyu doktorlarına sorabiliyor.
 
Servis, teşhis öncesine yönelik tedbirleri ve tedavi tanımlandıktan sonrasına yönelik koruyucu önlemleri kapsıyor ve hastalık durumları dışında tıp literatüründe yer alan bilgilendirici genel sağlık ve hastalık bilgilerini içeriyor.
 
Türkiye’nin Ar-Ge belgesine sahip tek operatörü olarak, mobil sağlıkla ilgili servis ve çözümlere önemli ölçüde yatırım yaptıklarının altını çizen ve “Avea’nın sağlık alanındaki çalışmalarının temelinde; mobil uygulamaların yaygınlaştırılması, mobiliteyle zaman ve mekandan bağımsız, kesintisiz iletişimle hizmet kalitesinin ve erişilebilirlik kavramlarının artması yer almaktadır” diyen Avea Stratejiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadir Boysan, konu hakkındaki açıklamalarını şöyle sürdürdü: 
 
Türkiye’nin geleceğine yatırım yapma vizyonu çerçevesinde, toplumsal yaşama fayda sağlayan, yaşam kalitesini artıran uzun vadeli ve sürdürülebilir projelerin içinde yer almayı temel sorumlulukları arasında gören Avea için mobil sağlık projeleri oldukça önem taşıyor. Bu vizyonumuz çerçevesinde sunduğumuz ve Acıbadem Mobil Sağlık hekimlerine 7 günün 24 saati erişim olanağı sunan AloDoktorum servisi ile sağlık hizmeti her zaman Avealıların cebinde olacak. AloDoktorum Servisi’ne düzenli bir abonelik gerekmemektedir. Uzman hekimlere danışmak isteyen Avealıların tek yapması gereken servis hattını arayıp problemlerini aktarmak. Üstelik Acıbadem Mobil Sağlık güvencesi ile çok düşük bir vizite ücreti ile bu hizmetten tüm Avealılar faydalanabilecek.”

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir